Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background

AVC Endüstriyel

Avrupa’da üretilmiş olan emniyet valfleri ve basınç düşürücülerinin, domestik ve endüstriyel uygulamalar için motorlu ve pnömatik kontrol valflerinin, enerji ve demir – çelik endüstrisi için yüksek basınçlı valflerin, kimya ve gıda endüstrisi için özel valflerin ve ayrıca genel amaçlı buhar valflerinin ithalat ve ihracatını yapmak üzere 2008 yılından bugüne faaliyettedir.

 

Güçlü ve geniş uluslararası bağlantıları ve yurtdışı ofisleri ile diğer ithalatçılardan farklı olarak, iç piyasadan temin edilemeyen birçok armatür ve ekipmanı, yurtdışından en uygun şartlarda temin edebilmektedir.

 

İş ortaklarımıza; sektördeki yirmi yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile, çalışma şartlarının analizine dayalı olarak; saha incelemesi de dahil tüm ürünler için periyodik kontrol, ayar ve onarım hizmetleri de sunmaktadır.

 

Hakkımızda

AVC Endüstriyel; Avrupa’da üretilmiş olan emniyet valfleri ve basınç düşürücülerinin, domestik ve endüstriyel uygulamalar için motorlu ve pnömatik kontrol valflerinin, enerji ve demir – çelik endüstrisi için yüksek basınçlı valflerin, kimya ve gıda endüstrisi için özel valflerin ve ayrıca genel amaçlı buhar valflerinin ithalat ve ihracatını yapmak üzere 2008 yılından bugüne faaliyettedir.

İletişim